Nasze pracownie

opiekun - Włodzimierz Piasecki

PRACOWNIA MATEMATYCZNA - sala 30

opiekunowie - Anastazja Kośmider i Ewelina Banasiewicz-Szczygieł

Lewe skrzydło drugiego piętra szkoły zajmuje królowa nauk.

Sale 29 i 30, to pracownie matematyczne. Znajduje się w nich wiele pomocy dydaktycznych przydatnych do prowadzenia lekcji. Liczne plansze oraz modele przestrzenne figur geometrycznych - w większości wykonane przez samych uczniów - a także bogaty zbiór foliogramów pomagają w przyswajaniu wiedzy. W podręcznej biblioteczce znajdują się podręczniki, zbiory zadań i testów oraz pozycje z zakresu matematyki wyższej. Pracownie dysponują także rzutnikami pisma oraz kalkulatorami graficznymi. Uczniowie korzystają z pomocy dydaktycznych zarówno w czasie lekcji jak i po zajęciach.