Strona główna • Historia SZM • Wydarzenia i aktualności • Założenia do pracy
2021/2022
2020/2021
Uczniowie i uczennice, którzy brali najczęściej udział w uroczystościach szkolnych (śpiew, chór, instrumenty):
Joanna Zając, Magdalena Belicka, Wiktoria Borowska, Martyna Stępień, Emilia Gołąb, Aleksandra Tracz (2A), Karina Kania (2HR), Wiktoria Fiutek (2be), Miłosz Twardowski (2i), Paweł Marcinkowski (3i), Agata Dudek (1A).
Grzegorz Bełz
2019/2020
Uczniowie i uczennice, którzy brali najczęściej udział w uroczystościach szkolnych (śpiew, chór, instrumenty):
Joanna Zając, Magdalena Belicka, Wiktoria Borowska, Martyna Stępień, Dominika Gliwińska (1A), Wiktoria Podraza, Julia Nawrot, Ewelina Środoń, Magdalena Zimierska (1B), Gabriela Krupa, Emilia Gołąb, Dominika Janus, Nikola Ostrowska, Karolina Frejowska, Karina Kania (1HR), Karolina Drel, Jakub Kamiński (1ek), Martyna Stępień, Anastazja Lewicka, Wiktoria Fiutek (1be), Wiktor Węglowski (1I), Aleksandra Kawiorska, Miłosz Twardowski (1i), Piotr Grabowski (1lo), Łukasz Marek, Nikodem Mędrek, Paulina Polak (2B), Piotr Kawiorski, Daniel Jawor (3I), Aleksandra Płońska, Klaudia Wojarska, Anna Miernicka (2E), Sandra Wołczyk, Julia Chrzanowska, Marta Dróżdż, Martyna Wesołowska, Zuzanna Bała (2A), Natalia Curyło (3E).
Grzegorz Bełz
2018/2019
Uroczystości, w których brał udział chór szkolny i soliści:
Grzegorz Bełz
2017/2018
Śpiew, chórek: Sylwia Ozga, Weronika Skierska, Magda Bentkowska, Agata Szymańska, Agnieszka Grzelec, Weronika Morąg, Monika Krzepkowska, Kinga Władczyk, Klaudia Musiał, Sylwia Dąbek, Marcelina Domagała, Natalia Curyło, Sandra Małogowska, Patricia Wolsdorf, Aneta Waleron, Klaudia Zaborska, Justyna Zbierańska, Natalia Nelle.
Instrumenty: Kamil Połonek – akordeon, keyboard, Mateusz Wątor, Patryk Cieśla – gitara akustyczna, Wiktoria Musiał – ukulele, Piotr Kawiorski – gitara elektryczna.
Uczniowie w roku szkolnym 2017/2018 zaangażowali się w uświetnienie następujących uroczystości:
2016/2017
Śpiew, chórek: Paulina Jędruch, Marta Fatyga, Natalia Stępień, Katarzyna Cebulska, Karolina Fendrych, Agata Szymańska, Eliza Szprecher, Agnieszka Grzelec, Kinga Władczyk, Monika Krzepkowska, Ewelina Albin, Weronika Ozga, Sandra Adamus, Magda Bentkowska, Sylwia Ozga, Patrycja Kaleta, Weronika Skierska, Kamila Błaszczyk, Michalina Chełmińska
Instrumenty: Patryk Jaworski – gitara elektryczna i akustyczna, Igor Klamka – keyboard, Monika Olszak – keyboard.
Uczniowie przygotowali oprawę muzyczną następujących wydarzeń:
2012/2013
śpiew, chórek: Małgorzata Cebulska, Kinga Dym, Martyna Kowal, Magdalena Żołędzka, Anita Dobrowolska, Karolina Gądek, Piotr Kałka
instrumenty: Radosław Suliga – akordeon, instrumenty klawiszowe, Agata Struzik – gitara akustyczna, Tomasz Gredka – instrumenty perkusyjne, Arkadiusz Szałowski – gitara basowa, Krzysztof Snoch – instrumenty perkusyjne, Mateusz Staroń – akordeon, Tomasz Seweryn - gitara, Łukasz Marcinkowski – gitara basowa
2011/2012
śpiew, chórek: Małgorzata Cebulska, Kinga Dym, Martyna Kowal, Magdalena Żołędzka, Anita Dobrowolska, Karolina Gądek, Piotr Kałka
instrumenty: Radosław Suliga – akordeon, instrumenty klawiszowe, Agata Struzik – gitara akustyczna, Tomasz Gredka – instrumenty perkusyjne, Arkadiusz Szałowski – gitara basowa, Krzysztof Snoch – instrumenty perkusyjne, Mateusz Staroń – akordeon, Tomasz Seweryn - gitara, Łukasz Marcinkowski – gitara basowa
2010/2011
śpiew, chórek: Piotr Zawierucha, Małgorzata Cebulska, Kinga Dym, Katarzyna Ira, Sylwia Wójcik, Anna Wesołowska, Anna Gwiazda, Marlena Życińska, Sylwia Jaskólska, Kinga Sułecka, Patrycja Kozieł, Justyna Wolska, Laura Pukin, Marta Bała
instrumenty: Piotr Jagodziński – nagłośnienie, Radosław Suliga – akordeon, instrumenty klawiszowe, Tomasz Gredka – instrumenty perkusyjne, Agata Struzik – gitara akustyczna, Dawid Woźniak – gitara
Sukcesy:
II miejsce dla Małgorzaty Cebulskiej w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym w kategorii piosenka
III miejsce dla Katarzyny Iry w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym w kategorii piosenka
Wyróżnienie dla Piotra Zawieruchy w VII Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie
2009/2010
śpiew, chórek: Robert Cichy, Ewelina Dziób, Renata Świrszcz, Renata Kowalska, Katarzyna Ira
instrumenty: Radosław Suliga – akordeon, keyboard, Krystian Żelichowski – saksofon, akordeon, keyboard, Marcin Kaliciński – gitara
Sukcesy:
I miejsce dla Radka Suligi w II Powiatowym Przeglądzie Artystycznym w kategorii instrumentaliści
2008/2009
śpiew solo, chórek: Paulina Kwiecień, Robert Cichy, Renata Kowalska, Renata Świrszcz, Ewelina Dziób
chórek: Piotr Zawierucha, Marta Nowak, Iwona Kruk, Agnieszka Koszyka, Katarzyna Wojdyła, Anna Cicha, Paulina Ogórek, Aneta Król, Maria Olszewska
instrumenty: Marcin Kalićński – gitara, Piotr Zawierucha – nagłośnienie, bongosy, Krystian Żelichowski – akordeon, saksofon
Sukcesy:
III miejsce dla Pauliny Kwiecień w I Powiatowym Przeglądzie Artystycznym w kategorii piosenka
IV miejsce dla zespołu w I Powiatowym Przeglądzie Artystycznym w kategorii piosenka
2007/2008
W pracy zespołu na stałe brali udział uczniowie:
Anna Krzepkowska - kl. 3s śpiew-solo-chórek, Ewelina Dziób - kl. 2th śpiew-solo-chórek, Robert Cichy - kl. 2tib śpiew-solo-chórek-obsługa nagłośnienia, Renata Świrszcz - kl. 1lb śpiew-solo-chórek, Renata Kowalska - kl. 1lb śpiew-solo-chórek, Aneta Król - kl. 2lb śpiew-solo-chórek, Artur Lech - 2tia trąbka-obsługa nagłośnienia, Eliza Stankiewicz - kl. 2lj śpiew-chórek.
W próbach i przygotowaniu niektórych występów Szkolnego Zespołu Muzycznego uczestniczyli także:
Katarzyna Woźniak - kl. 3s śpiew-chórek, Krystian Żelichowski - kl. 1s akordeon, Kamil Znojek - kl. 2tia obsługa nagłośnienia-instrumenty klawiszowe, Konrad Nowak - kl. 2tia obsługa nagłośnienia- dobosz, Aleksandra Ornal - kl. 2te śpiew-chórek, Monika Gałczyńska - kl. 2th śpiew-chórek, Anna Bednarczyk - kl. 2th śpiew-chórek, Maria Olszewska - kl. 2lj śpiew-chórek, Ewa Majcher - kl. 1lb śpiew-chórek, Agnieszka Blicharska - kl. 1lb śpiew-chórek.
Próby zespołu odbywały się 2 razy w tygodniu lub według potrzeb przed występami. Muzykujący uczniowie przygotowali wielokrotnie oprawę muzyczną uroczystości szkolnych, środowiskowych, religijnych oraz zabaw tanecznych dla przedszkolaków. Nasi artyści występowali w szkole, jędrzejowskim Domu Kultury, Muzeum w Jędrzejowie, Klubie Nauczyciela, w przedszkolach w Skroniowie i Jędrzejowie, na festynie rodzinnym „Parafiada”. Szkolny Zespół zapewniał oprawę muzyczno liturgiczną podczas Mszy Św. Szkolnych w kościele p.w. MB Łaskawej oraz kościele oo. Pijarów w Krakowie.
2006/2007
W Szkolnym Zespole Muzycznym w roku szkolnym 2006/2007 działali:
Sebastian Szymański - kl. III z – śpiew, instrumenty klawiszowe, gitara, Anna Krzepkowska - kl. II s – śpiew, Artur Lech - kl. I tia – trąbka, Ewelina Dziób - kl. I th – śpiew, Robert Cichy - kl. I lh - śpiew, Kamil Znojek - kl. I tia – akordeon, Konrad Nowak - kl. I tia – „dobosz”, Dominika Michalska - kl. I lb – keybord.
Chórek Szkolny: Anna Krzepkowska kl. II s, Ewelina Dziób kl. Ith, Aleksandra Ornal kl. I te, Eliza Stankiewicz kl. I lj, Aneta Król kl. I a, Robert Cichy kl. I lh
2005/2006
W roku szkolnym 2005/2006 w Szkolnym Zespole Muzycznym działali:
Sebastian Szymański – wokal, instrumenty klawiszowe, kl. 2z, Anna Krzepkowska – wokal, kl. 1s, Urszula Misiara - chórek, kl. 2a, Karolina Szczygieł – chórek, kl. 2a, Sylwia Janik - chórek, kl. 2a, Dagmara Peter – chórek, kl. 3th,
Chórek męski "Narcyz", kl. 2z - Sebastian Szymański, Rafał Pełka, Hubert Równicki, Przemysław Frankiewicz, Krzysztof Tutaj.
2002/2005
Tomasz Grzelec - instrumenty klawiszowe - (2000-2004)
Piotr Kosowski - obsługa nagłośnienia, gitara - (2000-2004)
Sylwia Ozioro - wokal - (2000-2005)
Aneta Ornal - wokal - (2001-2004)
Piotr Gredka - instrumenty klawiszowe, perkusja - (2001-2005)
Michał Myśliwski - wokal - (2002-2004)
Martyna Gretkiewicz - wokal - (2003-2005)
Karolina Banyś - wokal - (2004-2005)
Ryszard Kubarski - akordeon - (2003-2005)
Martyna Polak - chórek - (2000-2005)
Anna Pawłowska - chórek - (2000-2005)