Rekolekcje dla maturzystów
26-09-2011

W dniach 26-28 IX 2011r.uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach dla maturzystów, które jak co roku odbyły się w Centrum Dialogu diecezji kieleckiej w Skorzeszycach.

Uczestnicząc w codziennej Mszy św. i licznych konferencjach prowadzonych w ciekawy sposób przez zaproszonych gości, młodzież miała możliwość nie tylko wyciszenia się i duchowej formacji, ale uzyskiwała odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wiary i duchowości. Rekolekcje prowadził Dyrektor Referatu Katechetycznego - ks. Karol Zegan.

• Agnieszka Bugajska