Konarski w programie Śpiewajmy razem
17-09-2018

W dniu 17 września grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Warszawy. Młodzież odwiedziła Pałac Prezydencki, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego, Ogród Saski i Giełdę Papierów Wartościowych - instytucję publiczną mającą na celu zapewnienie możliwości obrotu giełdowego papierami wartościowymi.

Uczniowie brali również udział w nagraniu nowego programu muzycznego emitowanego w telewizji - "Śpiewajmy razem. All Together Now". Program poprowadził znany kabareciarz Igor Kwiatkowski. Zadaniem uczestników programu było zaproszenie do zabawy jak największej liczby jurorów, których było aż 100. Wśród nich znaleźli się postaci z różnych scen muzycznych, osobowości związane z muzyką klasyczną oraz rozrywkową. W roli kapitana jurorów młodzież zobaczyła jedną z najpopularniejszych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – Ewę Farnę. Uczniowie przy dobrej zabawie i kilkugodzinnej „pracy” mieli możliwość zobaczyć jak realizuje się i nagrywa program telewizyjny.

Swój pobyt w stolicy i udział w nagraniu uczestnicy wycieczki potwierdzili pamiątkowymi zdjęciami. Opiekunami wycieczki były Teresa Segieta, Joanna Widomska i Paulina Haja.

• Paulina Haja