Próbna ewakuacja
10-10-2018

W dniu 10 października 2018 roku o godzinie 10:15 odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie. Ewakuację zarządziła Dyrektor szkoły Małgorzata Wojtasik.

Celem przeprowadzenia ćwiczeń było przede wszystkim doskonalenie umiejętności radzenia sobie w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia na wypadek pożaru w budynku szkoły.

Młodzież, nauczyciele oraz pracownicy doskonalili nawyki szybkiego i poprawnego reagowania na sygnał alarmu.

• Teresa Segieta