31-10-2018
Światowy Dzień Oszczędzania

W ramach Światowego Dnia Oszczędzania, który przypada 31 października, opiekunowie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości pani Anna Białek-Wątor i pani Paulina Haja zorganizowały spotkanie z panią Iwoną Stroińską, kierownikiem ds. obsługi klienta banku PKO SA w Jędrzejowie. Podczas spotkania omawiano różne formy oszczędzania, obliczano odsetki od kredytów i lokat bankowych, pokazano uczniom sposób płatności przy użyciu telefonu komórkowego. Uczniowie wykazywali się dość dużą wiedzą w zakresie bankowości. W lekcjach o oszczędzaniu brały udział klasy: 1 a, 1 h, 2 L i 3 hr.

• Paulina Haja