Konkursy i Olimpiady

Etap regionalny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
15-11-2018

15 listopada odbyły się zawody okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W Zespole Szkół Ekonomicznych w Krakowie naszą szkołę reprezentowali Michał Juszczyk z klasy 2e oraz Damian Krempic z klasy 3el.

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test obejmujący wiedzę i umiejętności w zakresie tematu wiodącego i problematyki ogólnej. Temat wiodący IV Olimpiady WiUH-M brzmi: „Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy”. Lista uczestników, którzy zakwalifikują się do III etapu zostanie ogłoszona w dniu 29 listopada 2018 roku, a szczegółowe informacje o wynikach zostaną przesłane do wszystkich uczestniczących szkół. Zawody finałowe IV Olimpiady WiUHM odbędą się w dniach 13 – 14 grudnia 2018 roku a ich organizatorem w bieżącym roku szkolnym jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Koordynatorem olimpiady w szkole jest Anna Krempińska.

• Anna Krempińska