22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
12-01-2014

Uczennice naszej szkoły również włączyły się do 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku miał na celu zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej. Aby sprawnie i bezpiecznie zbierać pieniądze 12 stycznia 2014r dziewczyny, kilka dni wcześniej przeszły szkolenie w sztabie Jędrzejowskiego Centrum Kultury z udziałem przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej oraz organizatorów akcji. Szefem tegorocznego Finały był Tomasz Puchrowicz, który zastąpił paroletniego szefa Mateusza Kwiecińskiego. Należy nadmienić, iż obaj panowie to absolwenci naszej szkoły! Oto lista wolontariuszek: Iza Chalewska, Kasia Psuj, Kinga Pabjan i Klaudia Boryka z klasy 2E, Karolina Tracz, Żaneta Duchniak i Sylwia Sęk z klasy 3Lh, Karolina Nasidłowska i Olga Nowak z klasy 3H, Kasia Radomska, Klaudia Olszak, Olga Kozak, Bernadeta Niźnik i Julia Fendrych z klasy 1Lh, Jagoda Słoma i Aleksandra Martyniuk z klasy 1L, Tatiana Jeżewska i Martyna Fendrych z klasy 1Lb. Wolontariuszki uzbierały ok. 5000 złotych a najskuteczniejszą okazała się Ola Martyniuk, która miała w puszce 534,77 gr.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim wolontariuszkom!

• Małgorzata Wielińska