Konkursy i Olimpiady

Etap regionalny Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”
15-11-2018

15 listopada odbył się na terenie całego kraju regionalny etap Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Polegał on na rozwiązaniu testu złożonego ze 100 pytań wielokrotnego wyboru na rozwiązanie którego uczestnicy mieli 120 minut. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2e: Kamil Bratek oraz Dominik Kruk. Etap regionalny dla województwa świętokrzyskiego odbył się w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct w Kielcach. Opiekunem uczniów w tym dniu była Pani Barbara Terczyńska a koordynatorem olimpiady w szkole jest Anna Krempińska. Wyniki zostaną podane 20 listopada na stronie olimpiady.

• Anna Krempińska