Konkursy i Olimpiady

Drugi etap Olimpiady Policyjnej w naszej szkole
15-01-2014

Dnia15.01.2014 o godz. 12:20 w naszej szkole odbył się II etap „OLIMPIADY POLICYJNEJ”.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest organizatorem Olimpiady i co roku zaprasza uczniów klas maturalnych do udziału w „Olimpiadzie Policyjnej”. Przedsięwzięcie ma charakter trójstopniowych zawodów o zasięgu ogólnopolskim i jest skierowane do uczniów, którzy są zainteresowani problematyką bezpieczeństwa. Wyłonieni laureaci i finaliści olimpiady będą mogli podjąć studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunkach „Bezpieczeństwo wewnętrzne” lub „Administracja”.

W etapie tym brali udział następujący uczniowie:

1. Kamińska Patrycja 3Lh

2. Kot Katarzyna 3 Lh

3. Kowal Martyna 3 Lb

II Etap Olimpiady miał formę testu wiedzy i został przeprowadzony za pośrednictwem Internetu na terenie naszej szkoły.

• Barbara Terczyńska, Teresa Segieta