Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
07-12-2018

Uczniowie klasy 2 E, 1 I, 1b z ZSP nr 1 w Jędrzejowie w dniu 7 grudnia wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Tematem spotkania na które został zaproszony właściciel jędrzejowskiej firmy reklamowej „E-markecik” Tomasz Kwiecień, była „Otwarta firma”.

Uczniowie dowiedzieli się, jak można zostać przedsiębiorcą i rozwijać swoją firmę, w jaki sposób sięgać po środki, które będą wspierały rozwój biznesu.

Spotkanie zorganizowali opiekunowie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości Anna Białek Wątor i Paulina Haja.

• Anna Białek-Wątor