Pomaganie jest dziecinnie proste - 27 Finał WOŚP
13-01-2019

Jak co roku, od wielu lat, w naszej szkole nie brakło uczniów o wielkim sercu, którzy nie pozostali obojętni na zaproszenie dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurka Owsiaka i licznie włączyli się do 27 Finału, który odbył się 13 stycznia 2019 r.

W tym roku celem zbiórki ma być zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych na terenie całego kraju.

Wolontariusze zanim ruszyli do zbiórki pieniędzy, zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa w JCK przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, Powiatowej Straży Pożarnej oraz jędrzejowskiego Szefa Sztabu pana Tomasza Puchrowicza.

Oto wolontariusze, którym za pomaganie dziękujemy:

• Klasa 1a: Sęk Radosław, Sowula Kacper, Białas Magda, Kamińska Wirginia, Kowalska Natalia, Stawiarz Dominika.
  • Klasa 1E: Paliborek Marta, Wojarska Klaudia, Płońska Aleksandra, Bartosz Patrycja.
  • Klasa 1b: Wolska Zofia.
  • Klasa 1h: Julia Niedziela.
  • Klasa 2c: Blicharska Weronika, Zbierańska Justyna, Małogowska Sandra, Waleron Aneta, Sperczyńska Aleksandra, Dziób Wiktoria.
  • Klasa 2b: Majewska Renata, Łuszcz Klaudia, Gibas Wiktoria.
  • Klasa 3L: Macig Albert, Wróbel Szymon, Staszewski Michał, Trela Klaudia, Grzegorczyk Katarzyna, Klasińska Magdalena.
  • Klas 2H: Poczęty Jakub, Michalik Wiktoria, Krzywda Patrycja.
  • Klasa 2L: Bartocha Aleksandra.
  • Klasa 3H: Żabicka Gabriela, Skołucka Emila.
  • Klasa 3a: Matera Monika, Grad Michalina, Gryń Weronika, Bentkowska Magda.
  • Klasa4HR: Sokołowska Patrycja, Poświat Dominika, Miśkiewicz Klaudia, Walczyńska Sylwia, Kowalska Paulina, Pazdej Paulina, Kaprońska Maja.
  • Klasa 4I: Wolski Filip.
  • Klasa 4L: Mierzwińska Natalia.

Gratulacje dla Natalii Mierzwińskiej za 5 miejsce wśród najlepszych wolontariuszy w Powiecie Jędrzejowskim!

• Małgorzata Wielińska