Walentynkowy przegląd Talentów Konarskiego
14-02-2019

Tegoroczne Walentynki w naszej szkole przebiegały dość nietypowo, 14. lutego 2019r. oprócz tradycyjnej poczty walentynkowej, Samorząd Uczniowski przygotował Przegląd Talentów uczniów naszej szkoły. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów, wielu z nich pragnęło zaprezentować swoje talenty.

Koncert rozpoczął występ Alicji Wnuk z klasy 2b, która zagrała na trąbce znaną wszystkim melodię „Orkiestry dęte. Następnie prezentowali swoje talenty wokalne: Natalia Curyło z klasy 2E, Łukasz Barański z klasy 1H w duecie z Piotrem Kawiorskim z klasy 2i, Dawid Drej w duecie z Bartoszem Wojarskim z klasy 3i, Miłosz Widomski, Patryk Nawrot i Michał Wiśniewski z klasy 1L, Julia Niedziela z klasy 1H, Klaudia Musiał z klasy 2b. Klasy 3L i 2L wykonując utwory Disco Polo porwali całą publiczność do śpiewu.

„Brylantem” tegorocznego przeglądu talentów okazał się wirtuoz gitary Piotr Kwiatkowski z klasy 2c, który profesjonalnie zagrał utwór grupy Metallica, uzyskując ogromny aplauz publiczności. W drugiej części koncertu zagrał na akordeonie Kamil Połonek z klasy 2L oraz zatańczył duet w składzie Łukasz Marek i Julia Chrzanowska z klasy 1b. Koncert prowadzili Klaudia Musiał z klasy 2b i Piotr Kawiorski z klasy 2i.

Przegląd talentów to coroczna impreza w naszej szkole, na której uczniowie mają możliwość popisać się swoimi talentami artystycznymi. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękują wszystkim uczestnikom za występ oraz panu Grzegorzowi Bełz za oprawę muzyczną imprezy.

• Katarzyna Szydłowska