Konkursy i Olimpiady

Młodzież Zapobiega Pożarom
01-03-2019

W dniu 01.03.2019r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie odbyła się gminna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Miasta Jędrzejowa.

W eliminacjach gminnych udział wzięło 18 uczestników z poszczególnych szkół z terenu miasta i gminy Jędrzejów. W wyniku oceny prac pisemnych jak i dogrywki finałowej w formie ustnej miejsca nagrodzone od I-III w poszczególnych grupach wiekowych zajęli następujący uczniowie:

III grupa wiekowa – Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. Sebastian Gil – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.
  2. Magdalena Suchanowska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.
  3. Patrycja Biedrońska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.

Uczniowie naszej szkoły którzy uklasyfikowali się I i II miejscu będą rywalizować w II powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

• Teresa Segieta