Konkursy i Olimpiady

Konkurs Wiedzy Biblijnej
13-03-2019

W dniu 13 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Zakres merytoryczny obejmował Księgę Wyjścia i List do Rzymian wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem.

Do etapu szkolnego przystąpili uczniowie z liceum i technikum a składał się on z 45 pytań za które można było uzyskać 90 punktów. Do etapu diecezjalnego dostała się uczennica z klasy 1a Magdalena Białas. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

• Agnieszka Bugajska