Zakończenie projektu "Hotelarze Przyszłości" w klasie maturalnej
21-06-2013

W dniu 21 czerwca tegoroczni maturzyści uczestniczący w projekcie „Hotelarze przyszłości” odebrali zaświadczenia potwierdzające udział w tym projekcie. Uczniowie podsumowali zadania, które zostały zrealizowane w bieżącym roku szkolnym i zgodnie stwierdzili, że udział w projekcie przyniósł im wiele korzyści: poprzez wyjazdy edukacyjne mogli lepiej poznać zawód hotelarza, dodatkowe zajęcia umożliwiły lepsze przygotowanie się do zdania egzaminu zawodowego, a dzięki uczestnictwu w kursie barmańskim zdobyli dodatkowe kwalifikacje zawodowe.

• Elżbieta Cichoń