Wycieczka do hotelu
29-11-2019

Uczniowie klas hotelarskich, wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych: Marcinem Białkiem i Wojciechem Cichoniem udali się do Kielc, celem odwiedzenia: Best Western Grand Hotel i atrakcji turystycznych miasta.

Kolejny już raz hotelarze „Konarskiego” korzystali z gościnności Pani Alfredy Baran, która oprowadziła ich po hotelu, pokazując wyposażenie jednostek mieszkalnych: jednoosobowych, dwuosobowych oraz apartamentowej. Uczniowie obejrzeli także, sale wielofunkcyjne i restauracje. Mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w różnych działach hotelu i wymaganiami stawianymi przyszłym pracownikom.

Podczas spaceru po mieście uczniowie odwiedzili min. Pałac Biskupów Krakowskich wraz z zabytkowymi ogrodami oraz Rezerwat przyrody Kadzielnia.

• Marcin Białek