Konkursy i Olimpiady

Etap szkolny konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy"
08-01-2020

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” realizowany w ramach kampanii „Kultura Bezpieczeństwa” przez Państwową Inspekcję Pracy. W etapie szkolnym wzięło udział 11 uczniów z klasy 2e, 3e, 4el . W teście konkurowali ze sobą Damian Krempic, Daria Grzelec, Katarzyna Madejczyk, Kacper Siwiec, Roksana Trzcińska, Karol Ozga, Michał Widawski, Nikola Chatys, Jakub Gładki, Wiktoria Palska i Jakub Rożański. Troje uczniów uzyskało po 19 na 20 możliwych punktów i byli to Nikola Chatys, Roksana Trzcińska i Kacper Siwiec- wszyscy z klasy 2e.

Po dogrywce do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się Nikola Chatys i Roksana Trzcińska i to one w marcu będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach regionalnych.

Koordynatorem kampanii i konkursu w szkole jest Anna Krempińska.

• Anna Krempińska