Hotelarze Przyszłości – szkolenie w hotelu „Uroczysko****” w Cedzynie
01-03-2020

Uczestnicy projektu Hotelarze Przyszłości w dniach 29.02 – 01.03. 2020 roku brali udział w szkoleniu wyjazdowym, które odbyło się w hotelu „Uroczysko ****” w Cedzynie. Szkolenie rozpoczęło się od spotkania organizacyjnego, podczas, którego uczestnicy zostali podzieleni na zespoły zadaniowe i zapoznani z panelami szkoleniowymi. Każda grupa uczestniczyła w zajęciach dotyczących kategoryzacji i standaryzacji, organizacji konferencji i imprez, jakości usług świadczonych w hotelu.

Ponadto wszyscy uczestnicy zapoznali się specyfiką pracy w poszczególnych działach hotelu min. recepcji i służbach parterowych, barze i restauracji, służbie pięter, spa. Kursanci mogli spróbować swoich sił w bezpośredniej obsłudze gościa hotelowego oraz korzystać z usług oferowanych przez hotel. Uczniowie zgodnie twierdzili, że zajęcia z kursu wyjazdowego były dla nich bardzo ciekawe, pouczające i motywujące do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

• Marcin Białek