Spotkanie informacyjno-edukacyjne w sprawie organizacji Szlachetnej Paczki
05-10-2020

Dnia 5 października bardzo liczna grupa wolontariuszy miała możliwość uczestniczenia w prelekcji z udziałem wieloletniego działacza, wielu akcji charytatywnych, Pana Tomasza Puchrowicza, który jest absolwentem naszej szkoły.

W skład grupy organizatorów spotkania weszli nasi wolontariusze: Magdalena Belicka (2A), Anastazja Lewicka (2be), Miłosz Twardowski (2I), Łukasz Marek(3b), Jakub Poczęty (4H), Jakub Różański (3e).

Lider Rejonu Pan Jakub Białek przedstawił prezentację, która miała charakter instruktażowy i dotyczyła informacji jaka jest idea Szlachetnej Paczki, jak zostać wolontariuszem, w jaki sposób i komu można pomóc, kto może zostać darczyńcą oraz jakie są unormowania prawne zawiązane z akcją.

Mamy nadzieję, że wielu uczniów podejmie wyzwanie i zaangażuje się w akcję.

• Małgorzata Wielińska