Konkursy i Olimpiady

V edycja Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej
18-12-2020

20 listopada 2020 r. siedmioro uczniów z czwartej klasy technikum logistycznego wzięło udział w V edycji Olimpiady Logistyczno- Spedycyjnej zorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Celem olimpiady jest przede wszystkim zainteresowanie uczniów tematyką logistyczną i spedycyjną oraz wykształcenie kompetencji społecznych w tym zakresie.

Do etapu okręgowego, który odbędzie się w marcu 2021 roku awansowała Julia Skrzypczyńska zdobywając wymaganą liczbę punktów.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

• Bartosz Grudzień