Wolontariusze z życzeniami z okazji Bożego Narodzenia
09-12-2020

Okres świąteczny to niezwykły czas, w którym szczególnie pamiętamy o bliskich i obdarowujemy się upominkami. My również nie zapomnieliśmy o osobach ważnych dla naszej społeczności szkolnej. Kilka dni przed świętami nasi wolontariusze niczym elfy świętego Mikołaja dostarczali wszystkim przedstawicielom samorządu, instytucjom z terenu Jędrzejowa jak i również emerytowanym oraz byłym już nauczycielom szkoły piękne stroiki, które wykonały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich razem z uczestnikami warsztatów z rękodzieła w ramach projektu LOWE.

• Magdalena Belicka, Aleksandra Tracz, Miłosz Twardowski