Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie wśród najlepszych szkół w województwie i w kraju
28-01-2021

Miło jest nam poinformować naszych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas ósmych szkoły podstawowej, którzy zamierzają podjąć naukę w naszej szkole, że Technikum wchodzące w skład Zespołu Szkół nr 1 w Jędrzejowie zajęło 9 miejsce w województwie świętokrzyskim, a tym samym 488 w kraju uzyskując tytuł "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2021".

Poniżej lista rankingowa techników w województwie świętokrzyskim.

Wielkie gratulacje należą się nauczycielom za olbrzymi wkład pracy w osiągnięciu wspólnego celu, jakim są bardzo dobre wyniki nauki Naszych uczniów oraz doskonałe przygotowanie do pracy w wybranym zawodzie.

• Małgorzata Wojtasik