Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wydarzenia

25-06-2021
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dopiero wróciliśmy w mury szkoły, a już nadszedł czas rozstania na kolejne dwa miesiące… Nietypowy i pełen wyzwań rok szkolny, zakończyliśmy tym razem na boisku szkolnym. Otwarta przestrzeń dała nam możliwość wspólnego podsumowania roku 2020/2021.

 

 

Na uroczystość, poza uczniami, nauczycielami i dyrekcją, przybyli również: pan Paweł Faryna, Starosta Jędrzejowski, pani Maria Barańska, wicestarosta oraz pani Magdalena Pilarz, przewodnicząca Rady Rodziców.

Zarówno pani dyrektor, jak i nasi goście, w swych przemówieniach zwrócili uwagę na trudności, z jakimi musieliśmy się zmagać w tym roku szkolnym, jak również na fakt, że daliśmy radę i dlatego spotkaliśmy się w komplecie w tym właśnie miejscu.

 

 

Zakończenie roku szkolnego, to oczywiście moment, by uhonorować tych, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i średnią ocen co najmniej 4,75. A w tym roku byli to:

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego:

Z klasy 1A:

  1. Grudzień Szymon 5,20
  2. Rosół Natalia 5,13
  3. Banasiewicz Kinga 5,00
  4. Sieradzka Wiktoria 4,93
  5. Zatorska Wiktoria 4,87
  6. Kowal Natalia 4,80

 

 

Z klasy 1B:

  1. Patyna Magdalena 4,87
  2. Kot Marta 4,80
  3. Pietras Aleksandra 4,80

Z klasy 1C:

  1. Rola Aleksandra 5,33
  2. Zyguła Izabela 5,27
  3. Michno Gabriela 5,20
  4. Bednarska Natalia 4,93
  5. Pilarz Dawid 4,87
  6. Grad Natalia 4,80

Z klasy 2A:

  1. Belicka Magdalena 5,64
  2. Tracz Aleksandra 5,43
  3. Bacharz Karolina 5,29
  4. Arabska Monika 5,21
  5. Krawczyk Nikola 5,21
  6. Domański Jan 5,00
  7. Borowska Wiktoria 4,79

Z klasy 2B:

  1. Jaros Jakub 5,31
  2. Baran Mateusz 4,79

 

 

Z klasy 2be:

  1. Nowak Dominika 5,55
  2. Fiutek Wiktor 5,45
  3. Czarnecka Gabriela 5,40
  4. Latko Paulina 5,36
  5. Solus Jakub 5,27
  6. Czarnecka Roksana 5,20
  7. Deja Paulina 5,20
  8. Michno Wiktoria 5,18
  9. Kot Julia 5,10
  10. Smyrkoska Oliwia 5,00
  11. Lewicka Anastazja 4,90
  12. Stefańczyk Aleksandra 4,90
  13. Janusek Julia 4,82
  14. Koper Maciej 4,82
  15. Misterska Oliwia 4,82
  16. Więckowska Kamila 4,82
  17. Prusicka Kinga 4,80

 

 

Uczniowie Technikum nr 1:

Z klasy 1L:

  1. Kozioł Bartosz 5,05
  2. Chełmińska Marcelina 4,80
  3. Czekaj Agata 4,80
  4. Stańczyk Katarzyna 4,75

Z klasy 2I:

  1. Twardowski Miłosz 5,43
  2. Wojaczek Mateusz 5,24
  3. Śmigiel Kamil 5,14
  4. Łukasik Mateusz 4,90
  5. Witas Adrian 4,86
  6. Wojewoda Dawid 4,86
  7. Szwedo Przemysław 4,76

 

 

Z klasy 2HR:

  1. Zuchowicz Karolina 4,90

Z klasy 2in:

  1. Tabor Daniel 5,28
  2. Putowski Jakub 4,89
  3. Zaczkowski Jakub 4,83
  4. Żabka Michał 4,83

Z klasy 2ek:

  1. Staszczyk Joanna 5,00
  2. Kot Paulina 4,90
  3. Równicka Kinga 4,86
  4. Stańczyk Martyna 4,86
  5. Krakowska Aleksandra 4,81
  6. Malmur Agnieszka 4,80
  7. Chuptyś Patrycja 4,76
  8. Gębka Aleksandra 4,76
  9. Gładka Wiktoria 4,76

 

 

Z klasy 2lo:

  1. Adamska Marta 4,89
  2. Podsiadło Michał 4,89
  3. Klamka Kinga 4,78
  4. Treter Aleksandra 4,78

Z klasy 3E:

  1. Płońska Aleksandra 5,00

Z klasy 3L:

  1. Bierońska Patrycja 4,93
  2. Jach Ewelina 4,93

 

 

Całą uroczystość swoimi występami uświetnił chór szkolny, a prowadzili ją: Agata Dudek i Paweł Marcinkowski.

  • Karina Trzcina
Copyright © 2010-2021 • Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie