Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego
10-11-2021

Dnia 10 listopada w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie został zorganizowany Turniej Piłki Nożnej Halowej klas 2 i 3 po szkole podstawowej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny pod hasłem "Powiat Jędrzejowski na Sportowo". W zawodach udział wzięły klasy z liceum i technikum Naszej Szkoły - łącznie 8 zespołów. Turniej został otwarty przez panią dyrektor Małgorzatę Wojtasik, która życzyła wszystkim uczestnikom wspaniałej sportowej rywalizacji oraz zwycięstwa dla najlepszej drużyny.

Zespoły zostały podzielone na 2 grupy:

Grupa I: 2A, 2I, 2L, 2HE.

Grupa II: 3a, 3b, 3i, 3HR.

Mecze były zacięte ale wszystkie odbyły się zgodnie z zasadami fair play. Podczas Turnieju wszyscy uczestnicy o godzinie 11:11 odśpiewali Hymn Narodowy, który upamiętnia kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości z 11 listopada 1918 roku.

Mecze finałowe:

Mecz o III miejsce: 2HE - 3i - 0:5 Mecz o I miejsce: 2A - 3HR - 3:3 (karne 2:0)

Mistrzostwo klas 2 i 3 po szkole podstawowej Turnieju Piłki Nożnej Halowej zdobyła klasa 2A:

Wyniki końcowe rywalizacji:

• I miejsce - klasa 2A
  • II miejsce - klasa 3HR
  • III miejsce - klasa 3i
  • IV miejsce - klasa 2HE

Zawody toczyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, a przerwy pomiędzy meczami wypełnione były akcentem muzycznym. Po zakończonym Turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów dla najlepszej drużyny. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie. Dekoracji dokonali Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna, Dyrektor Szkoły Małgorzata Wojtasik oraz Pan Janusz Adamczyk.

Organizatorzy Turnieju dziękują zaangażowanej młodzieży szkoły za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu zawodów.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Robert Wójcik i Andrzej Fendrych.

• Andrzej Fendrych, Robert Wójcik