Spotkania edukacyjne w WSEAPiNM w Kielcach
04-03-2014

W dniach 3 i 4 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniach edukacyjnych zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomii Administracji Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

Celem warsztatów było rozwijanie i doskonalenie umiejętności z zakresu ekonomii, prawa, informatyki, promowano zdrowy styl życia, oraz doskonalono u naszych uczniów sztukę autoprezentacji i kreatywność.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z kosmetyczką i fizjoterapeutą. Zajęcia poprzedzone były ciekawym wykładem z policjantem Komendy Wojewódzkiej w Kielcach na temat bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

• Barbara Terczyńska