Konkursy i Olimpiady

Etap powiatowy konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"
27-04-2022

W dniu 27.04.2022r. w budynku Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie został przeprowadzony etap powiatowy konkursu "Młodzież zapobiega pożarom". Podobnie jak poprzedni etap tak i ten składał się z części pisemnej oraz ustnej.

Naszą szkołę reprezentowali niezawodni: Dawid Pilarz i Miłosz Twardowski.

Nasi reprezentanci pod czujnym okiem Pana Marcina Białka z wielką dokładnością przygotowali się do konkursu. Dawid zajął pierwsze miejsce w powiecie, przechodząc dalej do etapu wojewódzkiego, Miłosz zaś uplasował się na czwartym miejscu.

Chłopcy wykazali się ogromną wiedzą na temat pożarnictwa i straży pożarnej która pełni ogromnie ważną rolę w naszym społeczeństwie.

Po części pisemnej nasi uczniowie mogli skorzystać z wykładu na temat wszelkiego rodzaju maszyn gaśniczych.

Uczestnicy za zajęte miejsca otrzymali nagrody, które wręczył Pan Paweł Faryna - starosta jędrzejowski.

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia! Do zobaczenia w etapie wojewódzkim!

• Miłosz Twardowski