Wakacyjny Obóz Naukowy
02-08-2009

W ramach realizacji Projektu "Szkoła Kluczowych Kompetencji" uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie w okresie 26.07 - 02.08.2009r. uczestniczyli w Wakacyjnym Obozie Naukowym w miejscowości Małe Ciche.

Podczas obozu uczniowie odbywali zajęcia merytoryczne z przedsiębiorczości, których efektem końcowym była prezentacja pomysłu założenia własnej działalności gospodarczej. Po obowiązkowych lekcjach młodzież brała udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych.

Uczniowie zwiedzili min. Stary Kościół i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, kościół papieski na Krzeptówkach, kaplicę na Jaszczurówce, kompleks skoczni narciarskich, weszli na Gubałówkę, Rusinową Polanę i kąpali się w basenach termalnych na Polanie Szymoszkowej i Aqua Parku w Zakopanem.

• Paulina Haja