Zajęcia doskonalące z matematyki
19-03-2014

19 marca 2014 grupa 15 uczniów klas trzecich technikum uczestniczyła w zajęciach doskonalących z matematyki. Zajęcia prowadzone były przez dr Macieja Sękalskiego, pracownika Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej w ramach projektu "Zagwarantowany sukces z PŚ".

Pięciu najlepszych uczniów tego kursu wyjedzie w lipcu na tygodniowe warsztaty edukacyjne za granicą. Do wyboru jest pobyt na jednej z trzech uczelni wyższych: University of Zilina - Žilinská Univerzita, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Hochschule Deggendorf.

• Ewelina Banasiewicz-Szczygieł