Przedświąteczna zbiórka żywności
08-03-2013

W dniu 8 III 2013 r. odbyła się Przedświąteczna Zbiórka Żywności. Członkowie szkolnego koła Caritas z kl. 1Lh : Agnieszka Gliwińska, Paulina Nowak i Karolina Gola oraz z kl.2H: Karolina Nasidłowska, Olga Nowak i Kinga Bodzioch zbierały żywność w markecie Tesco.

Składam serdeczne podziękowanie dla kierownictwa marketu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Zbiórki Żywności Caritas. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli zebraliśmy żywność na kwotę 436 zł, z której zrobiliśmy 14 paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły.

• Agnieszka Bugajska