Spotkanie opłatkowe
19-12-2007

W dniu 19 grudnia 2007 roku uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jędrzejowie przygotowali program o tematyce bożonarodzeniowej pt. „Spotkanie opłatkowe” pod kierunkiem ks. Marka Piaseckiego i p. Agnieszki Bugajskiej, oprawę muzyczną przygotował p. Grzegorz Leśniewski.

Program artystyczny prezentowany był dla zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Mam nadzieję, że uczniowie recytujący teksty o Miłości jaką jest Jezus Chrystus skłonili wszystkich zabranych do refleksji, nad swoim życiem.

Po występie młodzieży ks. proboszcz Matki Bożej Łaskawej Franciszek Piwowarczyk oraz p. dyrektor Władysław Równicki złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Następnie razem śpiewaliśmy kolędy oraz składaliśmy sobie świąteczne życzenia – łamiąc się „białym chlebem”.

• Agnieszka Bugajska