Podsumowanie programu "Świadomy swoich praw obywatel"
02-10-2012

Podsumowanie programu "Świadomy swoich praw obywatel" odbyło się w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach. Przybyłych na konferencję dyrektorów, koordynatorów i uczniów przywitała pani Małgorzata Muzoł - Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Niezwykle interesującą częścią spotkania był wykład prof. Jarosława Reszczyńskiego na temat "Funkcjonowanie prawa w systemie społecznym"

Uroczystość uświetniły występy laureatów II konkursu krasomówczego "Mowa obrończa i oskarżycielska postaci Andrzeja Kmicica"

W podniosłej atmosferze spotkania wręczono dyrektorom szkół Certyfikaty potwierdzające ukończenie programu "Świadomy swoich praw obywatel". W imieniu naszej szkoły certyfikat odebrała pani Elżbieta Grad.

Spotkanie zakończyło się panelem dyskusyjnym i słodkim poczęstunkiem.

Podsumowanie projektu w ZSP nr 1 w Jędrzejowie - prezentacja do pobrania.

• Barbara Terczyńska