Lekcje europejskie
08-01-2009

W dniu 8 stycznia 2009 roku odbyły się w naszej szkole „lekcje europejskie”, przeprowadzone przez wykładowców Biura Poselskiego Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego w ramach III etapu projektu „Europa dla młodzieży”.

Podstawowym celem spotkania było przybliżenie uczniom zasad funkcjonowania Unii Europejskiej oraz zobrazowanie procesu integracji państw w Europie. Wykładowcy przedstawili prezentację multimedialną i udzielali odpowiedzi na pytania uczniów. W „lekcjach europejskich” wzięli udział uczniowie klas 1te, 2lb i 2te.

Organizacją spotkania zajęły się Panie: mgr Magdalena Żerebiec i mgr Anna Krempińska.

• Anna Krempińska, Magdalena Żerebiec