Konkursy i Olimpiady

Zakończenie XVII Edycji Miejskiej Ligi Strzeleckiej LOK w Jędrzejowie im. Eugeniusza Trochima z Broni Pneumatycznej
08-05-2012

W dniu 08 maja 2012 roku drużyna naszej szkoły otrzymała puchary za zdobycieI miejsca drużynowo w XVII edycji Ligi Strzeleckiej LOK w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Strzeleckie zmagania trwały od października 2011 roku do maja 2012 roku.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1. Kot Paulina
  2. Kociełek Katarzyna
  3. Tkacz Olga
  4. Lniak Wioletta
  5. Lechowicz Ewelina
  6. Lipińska Karina
  7. Wawrzyniec Katarzyna
  8. Pietrzyk Edyta
  9. Skierski Nikodem
  10. Król Mateusz
  11. Gil Bartosz
  12. Kubat Bartłomiej
  13. Marcinkowski Łukasz
  14. Kasprzyk Kamil
  15. Gredka Tomasz
  16. Marcinkowski Adam

Indywidualnie w kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Kot Paulina.

W kategorii chłopców natomiast II miejsce zająłSkierski Nikodem, IV miejsce - Król Mateusz a Kubat Bartłomiej ostatecznie uplasował się na VI miejscu.

• Teresa Segieta