Konkursy i Olimpiady

Najlepsza drużyna XII edycji Powiatowej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej LOK
12-05-2007

W dniu 12 maja 2007 r. drużyna naszej szkoły otrzymała dyplom i puchar za zajęcie I miejsca w XII edycji Ligi Strzeleckiej LOK w kategorii Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. Strzeleckie zmagania trwały od października 2006 do maja 2007. Zawody rozgrywały się między szkołami gimnazjalnymi i ponadgimnazjalnymi.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

I drużyna:

1. Paulina Grad
  2. Hubert Równicki
  3. Eliza Stankiewicz
  4. Paulina Król
  5. Sebastian Chabuz
  6. Wojciech Kowalczyk
  7. Tomasz Nawrot

II drużyna:

1. Ilona Słaboszewska
  2. Marta Krzyżyk
  3. Jakub Stankiewicz
  4. Roksana Ferenc
  5. Aneta Król
  6. Katarzyna Felis
  7. Iwona Suliga

W kategorii dziewcząt nasza zawodniczka Paulina Grad zajęła I miejsce, a Eliza Stankiewicz - VI miejsce.

W kategorii chłopców - Hubert Równicki zajął VI miejsce.

Oprócz pucharów i dyplomów uczniowie zostali uhonorowani "Złotą Odznaką - Zasłużony Działacz LOK".

"Złota Odznakę" otrzymali: Teresa Segieta - opiekun drużyny, Marta Krzyżyk, Ilona Słaboszewska i Hubert Równicki.

Uroczyste spotkanie odbyło się w obecności wicestarosty Ewy Ptasznik i dyrektorów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jędrzejowskiego. Swoją obecnością zaszczycił nas również dyrektor naszej szkoły - Władysław Równicki.

• Teresa Segieta