Spotkanie ze studentami Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie
03-11-2011

W dniu 3 listopada Szkolny Klub Przedsiębiorczości zorganizował spotkanie ze studentami Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. 2L, 2I, 2E. Nasi starsi koledzy pokazali nam jak wygląda „życie” w szkole wojskowej. Zapoznaliśmy się z ofertą kierunków i zasadami rekrutacji na uczelnię. Studenci chętnie odpowiadali na zadawane im pytania. Uczniom naszej szkoły spotkanie bardzo się podobało.

• Ilona Ciosk, Magda Jamrocha