Z wizytą w Warszawie
05-04-2011

Dnia 5 kwietnia 2011r. odbyła się wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas: 1E, 2I, 1Lp. Wycieczkę zorganizowano w ramach działalności Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości. Po dotarciu na miejsce zwiedziliśmy: Lotnisko Okęcie im. Fryderyka Chopina, Telewizję Polską, Giełdę Papierów Wartościowych, Stare Miasto, a w nim Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, Łazienki Królewskie, a w ich Belweder, Pomarańczarnię, Pałac na wodzie, Pomnik Fryderyka Chopina i Pomnik Henryka Sienkiewicza.

Wycieczka bardzo nam się podobała. Atmosfera była miła, a miejsca w których byliśmy były bardzo ciekawe. Chętnie wybralibyśmy się na nią ponownie.

• Marlena Życińska, Sylwia Jaskólska