Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
10-12-2010

W Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej biorą udział 3-4 osobowe zespoły uczniów zgłaszane przez nauczyciela. Z chwilą rejestracji otrzymali dostęp do notowań giełdowych i 100 tys. wirtualnych złotych, które mogą zainwestować w akcje spółek z WIG20 i mWIG40 oraz w lokaty bankowe. W naszej szkole do SIGG przystąpiło 9 zespołów z klas: 2H, 2I, 2E. Uczniowie biorący udział w grze mają możliwość inwestowania na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

• Anna Białek-Wątor, Paulina Haja