Nasi Mikołaje w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie
07-12-2010

Dnia 7 grudnia 2010 roku członkowie Koła Miłośników Teatru oraz chórku szkolnego wraz z opiekunami: panią Agnieszką Maciąg-Wojtanowską i panem Grzegorzem Leśniewskim po raz kolejny uczestniczyli w organizacji Spotkania z Mikołajem w Państwowym Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie.

W tym roku uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem odbyło się w salach poszczególnych grup z uwagi na ogromną w tym roku liczbę przedszkolaków. Również z tego powodu w tym roku przygotowaliśmy do spotkania w przedszkolu dwie ekipy Mikołajów i prześlicznych Śnieżynek. Wszyscy bawili się świetnie. Śnieżynki śpiewały wraz z Mikołajami piękne zimowe piosenki. Tańczyły walczyka z maluszkami. Nasi Mikołaje rozmawiali z dziećmi i Paniami Wychowawczyniami, a co najważniejsze rozdawali wielkie paczki z prezentami.

Uczniowie uczestniczący w organizacji Spotkania z Mikołajem w Państwowym Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie: Piotr Zawierucha 3lh, Edyta Sosnowska 3h, Marta Jupowicz 3h, Joanna Karczewska 3h, Paulina Ogórek 3lh, Olga Paszta 3lh, Kinga Dym 1lh.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska