Spotkanie wigilijne 2010
20-12-2010

W dniu 20 grudnia na nowej hali sportowej odbyło się spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej. Spotkanie rozpoczęło się przejęciem przez pana Dyrektora, z rąk harcerzy, symbolicznego światełka betlejemskiego. Uczniowie klasy 4E wraz ze szkolnym zespołem muzycznym przedstawili przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Kwapień i p. Grzegorza Leśniewskiego montaż słowno-muzyczny zatytułowany: "Żyć, to kochać", którego istotą było przekazanie odbiorcom, że człowiek realizuje siebie poprzez Miłość, która przyszła na świat w osobie Syna Bożego. Po przedstawieniu uczniowie, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły składając sobie życzenia podzielili się opłatkiem.

22 grudnia uczniowie zorganizowali klasowe spotkania opłatkowe, na które przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne. Zanim zasiedli do wspólnego stołu złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem. Przy wspólnym stole nie zabrakło też wolnego miejsca dla wędrowca, które zajmowali zaproszeni przez uczniów nauczyciele.

• Beata Kwapień