Radek Suliga "Jędrzejowianinem Roku"!
05-06-2011

W niedzielę 05.06. 2011r wręczono statuetki „Jędrzejowianina Roku” dla osób, które zasłużyły się dla miasta i gminy. W kategorii „Młody Talent” nagrodę przyznano Radosławowi Sulidze z kl. 2l - uzdolnionemu muzycznie uczniowi naszej szkoły.

Pasją Radka jest wykonywanie muzyki akordeonowej. W swoim repertuarze posiada wiele efektownych i bardzo zaawansowanych technicznie utworów. Radek swoimi akordeonowymi popisami chętnie uświetnia uroczystości szkolne oraz te organizowane dla miasta i powiatu – jest w Jędrzejowie rozpoznawanym młodym muzykiem. Gratulujemy!

• Grzegorz Leśniewski