Nasi w przedszkolu
24-01-2008

23 oraz 24 stycznia 2008 roku Szkolny Chórek wraz z Opiekunem Panem Grzegorzem Leśniewskim oraz członkinie Szkolnego Koła Miłośników Teatru wraz z opiekunką Panią Agnieszką Maciąg - Wojtanowską zorganizowali dwa wspaniałe bale karnawałowe dla maluszków w Przedszkolu w Skroniowie oraz w Państwowym Przedszkolu Nr 1 w Jędrzejowie.

Na sali gimnastycznej w Przedszkolu Nr 1 zebrali się nasi mali przyjaciele ze wszystkich grup odpowiadając na nasze zaproszenie do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przybyły na zabawę choinkową w przepięknych kostiumach: księżniczek, biedronek, truskaweczek, wróżek, czarownic, piesków, kotków, misiów, piratów, spidermenów i wielu, wielu innych.

Jesteśmy gotowi. Gdzie te maluchy?

Szkolny chórek na przedszkolnej scenie.

Zatańczymy razem walczyka.

Rączki do przodu... kolanka zgięte.

Pożegnalne zdjęcie w towarzystwie pani dyrektor Doroty Olszewskiej i Różowej Pantery.

Huczną zabawę w towarzystwie „wodzirejek” z Szkolnego Koła Miłośników Teatru rozpoczął przebój świetnie znany przedszkolakom z naszego poprzedniego pobytu u nich „Elfy Mikołaja”. Dzieciaczki bawiły się wspaniale przy wielu znanych hitach. Nasze dziewczęta uczyły milusińskich jak tańczyć „Kaczuszki” czy „Macarenę”, prowadziły pociąg, pokazywały jak tańczyć walczyka. Zabawa była tak wspaniała, że wszystkim nogi rwały się same do tańca…Tańczyli dosłownie wszyscy: przedszkolaki, Panie Wychowawczynie oraz Pani Dyrektor przedszkola, zgromadzeni rodzice….

Zabawa trwała około 2,5 godziny. Szczęśliwe, choć bardzo zmęczone maluszki pytały nas na pożegnanie, kiedy znowu ich odwiedzimy. My sami nie możemy się doczekać Dnia Dziecka i naszego kolejnego spotkania…

Uczniowie biorący udział w przygotowaniu balu karnawałowego:

SZKOLNY CHÓREK:

1. Robert Cichy z klasy 2 TIB
  2. Renata Świrszcz z klasy 1LB
  3. Renata Kowalska - z klasy 1LB

SZKOLNE KOŁO MIŁOŚNIKÓW TEATRU:

1. Izabela Olszak – z klasy 2 TIB
  2. Marcelina Zaręba – z klasy 2 TIB
  3. Katarzyna Kaczmarska – z klasy 1 LB

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom oraz nieocenionemu opiekunowi chórku szkolnego Panu Grzegorzowi Leśniewskiemu za miłą współpracę i wspaniałą zabawę.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska