Konkursy i Olimpiady

Świętokrzyski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości
15-03-2013

Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań wiedzą z zakresu rachunkowości, docenienie uczniów utalentowanych oraz promocja zawodów w dziedzinie rachunkowości.

12 lutego 2013 roku odbyła się druga edycja tego konkursu. Pierwszy etap odbył się w szkole i wzięli w nim udział uczniowie z klasy 3 technikum ekonomicznego: Tomasz Grzegorczyk, Marta Horbanowicz i Sylwia Jaskólska.

Do drugiego etapu, który odbył się 15 marca 2013 r. na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zakwalifikowali się: Marta Horbanowicz i Tomasz Grzegorczyk.

• Anna Białek-Wątor