"Konar" najlepszy w Turnieju Halowej Piłki Nożnej!
07-02-2013

W dniu 7 lutego 2013r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju o puchar dyrektora ZSP nr 2 w piłce nożnej, którego organizatorem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, turniej odbył się w Gimnazjum nr 2.

Do zawodów przystąpiły trzy szkoły gimnazjalne i trzy szkoły ponadgimnazjalne (pierwsze klasy). Utworzono dwie grupy A i B.

Zawody odbywały się systemem "każdy z każdym", a wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

1. ZSP1 – Gimnazjum nr 1 – 4:0

2. ZSP1 - ZSP2 - 1:1

3. ZSP2 – Gimnazjum nr 1 – 1:0

W finale nasza szkoła spotkała się z Gimnazjum z Nagłowic gdzie nasi zwyciężyli 5:1. Królem strzelców turnieju został Damian Konik z klasy 1i.

• Andrzej Fendrych