Montaż o tematyce bożonarodzeniowej
22-12-2012

W dniu 22 XII 2012r. odbyło się przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej, które wprowadziło nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Montaż rozpoczął się przekazaniem światełka betlejemskiego przez harcerzy na ręce pana dyrektora Władysława Równickiego.

Uczniowie: Monika Lis, Dariusz Wachowicz, Karolina Tracz, Joanna Kotarowska, Anna Dąbrowska, Gabriela Lipska, Aleksandra Szwaczek, King Gołcuka, Łukasz Mróz i Mateusz Król wraz ze szkolnym zespołem muzycznym przedstawili pod kierunkiem p. Agnieszki Bugajskiej i p. Grzegorza Leśniewskiego montaż pt. ”Spotkanie Opłatkowe”.

Po przedstawieniu wystąpił pan dyrektor Władysław Równicki, który złożył świąteczne życzenia dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Gościliśmy również przewodniczącego Rady Rodziców p. Cezarego Terczyńskiego, który złożył świąteczne życzenia by podzielić się z nami opłatkiem.

• Agnieszka Bugajska