Rekolekcje Wielkopostne
14-03-2012

W dniach 12 – 14 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych, które prowadził Ojciec Tomasz. Uświadomił nam, że życie trzeba budować na zasadach zawartych w Ewangelii i tylko wtedy człowiek jest w pełni wolny, ma pokój w sercu i moc dawania dobra innym. W dniu spowiedzi większość uczniów przystąpiła do Sakramentu Pokuty i Pojednania, aby dzięki tym duchowym fundamentom nabrać sił i chęci do wypełniania swoich codziennych obowiązków.

Nad oprawą liturgiczną Mszy Świętej czuwali katecheci.

Składamy serdeczne podziękowania dla Dyrekcji szkoły za możliwość wzięcia udziału w rekolekcjach.

• Agnieszka Bugajska, ks. Krzysztof Patrzałek