XX Finał WOŚP
08-01-2012

Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się do zbiórki podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Stowarzyszeniu Andreovia w Jędrzejowie.

8 stycznia w swoich miejscach zamieszkania i okolicach, przy kościołach, na stacjach benzynowych i innych najbardziej uczęszczanych miejscach zbierali pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Również w naszej szkole odbyła się zbiórką, którą zajęły się Laura Pukin i Sylwia Wilczkowska z klasy 2H.

Oto lista wolontariuszy, którym należy się podziękowanie: Ania Szczerba 2L, Bartek Gil 2L, Michał Dercz 2L, Paulina Uchniak 2L, Patrycja Kozieł 2L, Łukasz Gądek3Lh, Martyna Kisiel 2H, Kinga Fendrych 2H, Laura Pukin 2H, Sylwia Wilczkowska 2H, Marta Mróz 3L, Michał Wąchała 1I, Arkadiusz Wojnowski 1I, Dominika Pazera 1Le i Martyna Gacek 1Le.

• Małgorzata Wielińska