Spotkanie opłatkowe
21-12-2011

W dn. 21 XII 2011r. odbyło się przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej, które wprowadziło nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Montaż rozpoczął się przekazaniem światełka betlejemskiego przez harcerzy na ręce pani dyrektor Ewy Kosińskiej. Uczniowie: Monika Lis, Norbert Cieślak, Karina Tracz, Joanna Kotarowska, Monika Smutek, Gabriela Lipska, Aleksandra Szwaczek, Łukasz Mróz i Mateusz Król wraz ze szkolnym zespołem muzycznym przedstawili pod kierunkiem p. Agnieszki Bugajskiej i p. G. Leśniewskiego montaż pt.: "Spotkanie Opłatkowe”.

Po przedstawieniu wystąpiła pani dyrektor Ewa Kosińska, która złożyła świąteczne życzenia dla uczniów naszej szkoły.

• Agnieszka Bugajska