Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - "Konar" najlepszy!
07-12-2011

W dniu 7 grudnia 2011r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Mikołajkowym Turnieju w piłce nożnej, którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie. Turniej rozgrywany był o Puchar Dyrektora I LO - Marka Zygana.

Do zawodów przystąpiły trzy szkoły z naszego regionu: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Gospodarze turnieju wystawili dwie drużyny - A i B.

Zawody odbywały się systemem "każdy z każdym", a wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

1. ZSP nr 1 - ILO A - 1 : 0 (Buteńko)
  2. ZSP nr 2 - ILO B - 3 : 2
  3. ZSP nr 2 - ILO A - 0 : 8
  4. ZSP nr 1 - ILO B - 6 : 2 (Buteńko 3, Osman 2, Wachowicz)
  5. ZSP nr 1 - ZSP nr 2 - 3 : 1 (Buteńko, Fendrych, Sęk)
  6. ILO A - ILO B - 6 : 6

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się nastepująco:

I miejsce - ZSP nr 1

II miejsce - ILO A

III miejsce - ZSP nr 2

IV miejsce - ILO B

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

• Andrzej Fendrych