Młodzież dzieciom
06-12-2011

Dnia 6 grudnia za sprawą uczniów naszej szkoły Święty Mikołaj pojawił się w Rodzinnym Domu Dziecka w Miąsowej. Już czwarty rok z rzędu Agnieszka Sędek z klasy 4 H wraz z opiekunem Anną Krempińską zorganizowała taką akcję mikołajkową. Uczniowie następujących klas : 1E, 2Le, 4H, 2Lh,2E, 4E, 3E,2 H a także pojedyncze osoby z innych klas wykazały się dużym sercem przynosząc słodycze, zabawki, artykuły szkolne oraz pieniądze za które mogliśmy przygotować specjalne paczki. Dzięki osobom z naszej szkoły którym nie obcy jest los innych zawieźliśmy wychowankom Pani Aliny dużo prezentów, które sprawiły dzieciakom mnóstwo radości.

Święty Mikołaj, w tej roli Milena Bawoł z klasy 3 E razem z Śnieżynkami z klasy 3 E Ewą Domagałą, Anitą Wydrych oraz główną pomysłodawczynią akcji Agnieszką Sędek z klasy 4H rozdał dzieciom prezenty a w zamian wysłuchał wierszyki i piosenki oraz marzenia dzieci.

• Anna Krempińska